\

Venetian House Aparthotel

Rynek Główny 11, Stare Miasto [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 
noclegi w Krakowie Od 2005 roku pomogliśmy znaleźć nocleg w Krakowie dla 41291 osób.
Poleć ofertę:
Cennik:
od 200 do 500 złotych w zależności od sezonu i rozmiaru apartamentu

Opis obiektu:

Venetian House, mieszczący się w XVI-sto wiecznej kamienicy na Rynku Głównym, oferuje spektakularny widok na Rynek Główny z 8 z 14 apartamentów. Aperthotel położony jest w samym sercu miasta, o kilka kroków od zakupów i rozrywki - w tej lokalizacji nie można być bliżej kultury i atrakcji, które Kraków ma do zaoferowania. Komfortowa kawiarnia znajduje się na terenie aparthotelu oferując kontynentalne śniadanie dla gości.


Wyposażenie pokoi:
Każdy apartament wchodzący w skład Venetian House aparthotel został zaprojektowany w wygodny i nowoczesny sposób. Pomimo tego, iż apartamenty znajdują się w historycznym budynku, same prezentują bardzo współczesny rodzaj wykonczenia wnętrz. Apartamenty są wyposażone w klimatyzację, telewizję satelitarną oraz internet wifi. Każdy z nich posiada w pełni wyposażoną kuchnię, co sprawia, iż apartamenty zlokalizowane na Rynku są także idealnym wyborem na dłuższe pobyty.

Dodatkowe informacje:

Internet: Wi-Fi jest dostępny w pokojach hotelowych i jest bezpłatny.
Dzieci i dodatkowe łóżka: Wszystkie dzieci do lat 4 - pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach. Maksymalnie dwoje dzieci do lat 2 - opłata w wysokości 40 PLN za osobę, za dobę, na łóżeczkach niemowlęcych . Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju. Maksymalna liczba łóżeczek niemowlęcych w pokoju to 2. Jakiekolwiek dodatkowe łóżka oraz łóżeczka dla dzieci dostępne są jedynie na życzenie i muszą zostać potwierdzone przez hotel. Dodatkowe opłaty nie zostaną automatycznie doliczone do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą zostać uregulowane bezpośrednio w hotelu.


Venetian House aparthotel jest częścią AAA Krakow Apartments, firmy specjalizującej się w wynajmie krótkoterminowym na terenie Krakowa.


Atrakcje w pobliżu:
Hotel jest idealny dla wszystkich ludzi chcących cieszyć się atmosferą krakowskiego starego miasta.

Formularz kontaktowy
Pytanie: 
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 

Podobne oferty noclegów w pobliżu

  • Aparthotel Astor Hotel Stare Miasto - Hotel Kraków | Hotele w Krakowie

    Aparthotel Astor

    Położenie: Stare Miasto
    Cena: od 80 PLN za osobę w pokoju 2osobowym
zobacz wszystkie oferty hoteli w Krakowie ›
 
English version Venetian House Aparthotel in English