\
Średnia ocena: 3.6/5
na podstawie 8 opinii go¶ci

Kazimierz II

ul. Starowi¶lna 60, Kazimierz [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 
Na 45 miejscu w¶ród 187
najczę¶ciej rezerwowanych hoteli, hosteli, apartamentów
noclegi w Krakowie Od 2005 roku pomogli¶my znaleĽć nocleg w Krakowie dla 41291 osób.
Poleć ofertę:
¦rednia ocena: 
w oparciu o 8 recenzji(e)
Łukasz (Wrocław)
2013-04-05
Ocena:  
miejsce noclegowe bardzo fajne wyzywienie smaczne sala wykładowa - troche za mala jak na 21 osob, bardzo kiepske ł±cze WiFi
Anna (Polska )
2012-03-17
Ocena:  
Przygotowanie pokoju oceniamy wysoko, podobnie jak serwowane śniadanie. Niestety niektórych gości cisza nocna nie obowiązywała - obsługa nie reagowała. Część obsługi nie jest zaznajomiona z przepisami dot parkowania samochodu w tej części miasta, poinformowano nas błędnie i w efekcie zostaliśmy obciążeni opłatą dodatkową =50 zł. Obsługa Hotelu powiedziała nam "przepraszamy" - bez zaoferowania w ramach przeprosin np 1 doby na parkingu hotelowym
Lech Wąsowski (Polska )
2011-10-13
Ocena:  
 Lokalizacja b.dobra. Mocno zużyta armatura. Generalnie ok
Robert (Polska)
2011-01-23
Ocena:  
Dobre położenie dla chc±cych zwiedzić Kazimierz. 15 min. do Starego Rynku, 10 min. na Wawel. Czysto, mimo że łazienki do najnowocze¶niejszych już nie należ±. 70 zł za dobę ze ¶niadaniem od osoby w dwójce - dobra cena. ¦wietne ¶niadania.
Maria (Polska)
2011-01-23
Ocena:  
Jako¶ć za rozs±dna cenę. Znakomita lokalizacja dla chc±cych zobaczyć dużo w Krakowie. Obsługa bardzo kompetentna w recepcji, nieco gorzej przy ¶niadaniu: mimo pory serwowania ¶niadania do 11, już o 10 w niedzielę nieuzupełniane braki na półmiskach. i obojętny wzrok kelnera. W pokoju z małżeńskim łóżkiem brakuje drugiej nocnej szafki do odłożenia ksi±żki i możliwo¶ci oddzielnego zapalania nocnych lampek. Ale z drugiej strony, czy bardzo często zdarza się komu¶ wieczorne czytanie, je¶li zapadnie całym sob± w urokliwy Kazimierz ... Z przyjemno¶ci± wrócimy.
Kazik (Kraków)
2010-12-06
Ocena:  
Zdecydowanie wart polecenia. Troche słabo wyciszone pokoje, ale raczej wina budownictwa. Obsługa, warunki i wyposażenie na dużym plusie.
Krzysztof (Warszawa)
2008-01-02
Ocena:  
Zabawa sylwestrowa zorganizowana w sali kryształowej-dusznej. D-dzej nie rozkręcał zabawy. Północ nawet nie była zaznaczona -jakie¶ odliczanie.
Mira (Kraków)
2007-02-27
Ocena:  
Położony blisko dworca - 20 min drogi. Ładne, przyjemne pokoje, je¶li dostaniemy pokój nie od strony ulicy- będzie cicho i spokojnie. Smaczne ¶niadanko.
Twoja opinia pomoże innym podj±ć wła¶ciw± decyzję
Pomóż innym dokonać wyboru i podj±ć decyzję o rezerwacji - pamiętaj, że Ty także możesz potrzebować podobnego wsparcia.
Oceniany: Kazimierz II
Imię:
Miejsce zamieszkania:
Ocena:
Miejsce na Twoja opinię:

Wpisz słowo z obrazka:   
 
English version Kazimierz II in English