\
Średnia ocena: 4.5/5
na podstawie 4 opinii gości

Pokoje Gościnne Szeroka 33

ul. Szeroka 33/2, Kazimierz [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 
Na 75 miejscu wśród 187
najczęściej rezerwowanych hoteli, hosteli, apartamentów
noclegi w Krakowie Od 2005 roku pomogliśmy znaleźć nocleg w Krakowie dla 41291 osób.
Poleć ofertę:
Cennik:
Pokój z balkonem:
Sezon niski 100zł; Sezon wysoki (1.04 - 30.09 oraz 25.12 - 4.01) 120zł

Pokój biały :
1 gość: Sezon niski 140zł; Sezon wysoki (1.04 - 30.09 oraz 25.12 - 4.01) 160zł
2 gości: Sezon niski 160zł; Sezon wysoki (1.04 - 30.09 oraz 25.12 - 4.01) 180zł

Apartament :
1-2 gości: Sezon niski 200zł; Sezon wysoki (1.04 - 30.09 oraz 25.12 - 4.01) 240zł
3-4 gości: Sezon niski 240zł; Sezon wysoki (1.04 - 30.09 oraz 25.12 - 4.01) 280zł

Opis obiektu:
Bez względu na to, czego poszukujesz pomiędzy murami starego miasta zostań z nami w centrum i zamieszkaj w naszych pokojach, położonych w sercu najatrakcyjniejszej dla turystów dzielnicy Krakowa. Pokoje gościnne położone są na ulicy Szerokiej - najważniejszym placu Kazimierza, starej żydowskiej dzielnicy Krakowa, pełnej ciekawych zabytków do zwiedzania w dzień i kipiącego w nocy centrum rozrywki. Od dwóch wizytówek miasta - rynku głównego i zamku na Wawelu - dzieli nas zaledwie dziesięciominutowy spacer lub bardzo dogodny dojazd. Nasze pokoje, podobnie jak miasto, łączą nowoczesność i tradycję. Antyczny styl wyposażenia pokoi, uzupełniony jest o wszelkie niezbędne zdobycze cywilizacji. Komfortowa łazienka, wyposażona kuchnia, telewizja satelitarna i stałe oraz bezprzewodowe łącze internetowe zapewnią, że poczujesz się jak u siebie w domu.

Wyposażenie pokoi:
Pokój z balkonem:
Jednoosobowy pokój z balkonem wychodzącym na spokojny i zielony dziedziniec. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy po dniu pełnym wrażeń poszukują swojej cichej oazy na odpoczynek. Pokój wyposażony jest w komfortową łazienkę, telewizję satelitarną i stałe oraz bezprzewodowe łącze internetowe.

Pokój biały :
Klimat krakowskiej kamienicy połączony z nowoczesnością w cichym pokoju dla dwóch osób. Wybór dla tych, którzy nawet w czasie odpoczynku chcą czuć klimat starego miasta, nie rezygnując ze zdobyczy współczesnej cywilizacji. Pokój wyposażony jest w komfortową łazienkę, telewizję satelitarną i stałe oraz bezprzewodowe łącze internetowe. 

Apartament :
Komfort dla dwóch osób w wersji antycznej. Nowoczesny apartament urządzony w XIX-wiecznym stylu z oknami wychodzącym na piękną panoramę "ulicy synagog i restauracji". Na apartament składa się ogromny, czterdziestometrowy salon z wielkim łożem małżeńskim, rozkładana, dwuosobowa kanapa i wyposażona kuchnia. Apartament posiada także komfortową łazienkę, telewizję satelitarną i stałe oraz bezprzewodowe łącze internetowe.

Dodatkowe informacje:
Uwaga!!! Hostel nie posiada recepcji. Prosimy o telefon potwierdzający przybycie przynajmniej na godzinę przed zameldowaniem!

Atrakcje w pobliżu:
Pokoje gościnne położone są na ulicy Szerokiej - najważniejszym placu Kazimierza, starej żydowskiej dzielnicy Krakowa, pełnej ciekawych zabytków do zwiedzania w dzień i kipiącego w nocy centrum rozrywki.
Od dwóch wizytówek miasta - rynku głównego i zamku na Wawelu dzieli nas zaledwie 10-minutowy spacer lub bardzo dogodny dojazd

Formularz kontaktowy
Pytanie: 
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 

Podobne oferty noclegów w pobliżu

zobacz wszystkie oferty tanich noclegów w Krakowie ›
 
English version Guest rooms Szeroka 33 in English