Zarezerwuj weekend z nami to Ci pozwoli uniknąć niemiłych niespodzianek przecenionych i zatłoczonych miejsc. Pokażemy prawdziwą atmosferę Krakowa za dnia, jak i nocne życie miasta z tysiącem pubów, klubów i restauracji.

Nasze partner jest niezależną lokalną firmą, licencjonowanym tour operatorem i organizatorem aktywności sportowych oraz wycieczek turystycznych. Widnieje w rejestrze turystycznym pod numerem 05528. Od 1997 organizuje imprezy w Polsce posiadając duże doświadczenie w tej dziedzinie. 

Wystarczy, że poświęcisz nam pięć minut wypełniając poniższy formularz a my w przeciągu max 24 godzin wyślemy ofertę spełniającą podane w formularzu wymagania.
Wycieczki
Auschwitz - Birkenau
AUSCHWITZ - BIRKENAU (min. 4 osoby)

KL Auschwitz - niemiecki zespół obozów koncentracyjnych i obozów zaglady na terenie Oswiecimia i pobliskich miejscowosci istniejacy w latach 1940-1945. Symbol calego systemu koncentracyjnego i machiny zaglady. Nazwy Auschwitz i Birkenau sa zniemczonymi przez hitlerowskich okupantów nazw Oświęcim i Brzezinka. Wstęp na teren miejsca pamięci Auschwitz-Birkenau jest bezpłatny. Dla osób indywidualnych istnieje także możliwość organizowania grupowego zwiedzania z przewodnikiem.

4 os. - 120 PLN/os
5-8 os. - 110 PLN/os
9 i więcej - 100 PLN/os

Oferta obejmuje:
- transfer na trasie Kraków- Oświęcim - Kraków
- asysta pilota bądź kierowca z branży turystycznej
- wynajęcie przewodnika obozu w Auschwitz

Zamknij
Komunistyczna Nowa Huta
KOMUNISTYCZNA NOWA HUTA(minimum 4 osoby)

Nowa Huta jest unikalnym miejscem w Krakowie i w Polsce.Stworzona i wybudowana jako zupełnie nowe socjalistyczne miasto. W przeciwieńswie do starego, tradycyjnego i konwerwatywnego Krakowa można tu poczuć pozostałości ery komunizmu. Jej twórcy chcieli przenieść i zaszczepić socjalistyczny styl życia w Krakowie Podczas wycieczki zobaczycie Państwo 40 lat historii Nowej Huty od miejsca gdzie zaczął się komunizm, do miejsca gdzie się skończył.

4os. - 135 PLN/os
5-8os. - 130 PLN/os
9 i więcej - 125 PLN/os

Oferta obejmuje:
- 2,5 godziny, transport stylowym samochodem z epoki
- opieka pilota - przewodnika

Zamknij
Spacer po Krakowie
ZWIEDZANIE MIASTA KRAKÓW (3 godz., minimum 4 osoby)

Nasze wycieczki obejmują nie tylko te najczęściej odwiedzane przez turystów miejsca. W swoich wędrówkach po Krakowie staramy się zbaczać z utartych szlaków i pokazywać również tę mniej znaną, stronę naszego miasta. Dla naszych turystów zawsze przygotowujemy ofertę indywidualną, dostosowaną do ich potrzeb: zainteresowań, wieku oraz ilości czasu. Zwiedzanie Krakowa z nami pozwoli poznać Kraków jego historię, kulturę, ciekawe zakątki.

4os. - 70 PLN/os
5-8 os. - 60 PLN/os
9 i więcej - 50 PLN/os.

Oferta obejmuje:
- zwiedzanie miasta 3 godziny
- licenjconowany przewodnik miejski

Zamknij
Spływ Dunajcem
SZCZAWNICA - SPŁYW DUNAJCEM (minimum 4 osoby)

Wyjazd do Szczawnicy na Rafting to niezapomniane wrażenia estetyczne i zapierające dech w piersiach widoki. W Raftingu na drewnianych tratwach może uczestniczyć każdy jedna tratwa mieści do 14 osób, punkt startowy Sromowce Niżne około 100 km od Krakowa. Na każdej doświadczony Flisak dbający o bezpieczeństwo uczestników oraz umilający czas lokalnymi opowieściami . Każdy zachwyci się pięknymi widokami górskiej natury Przełomu Dunajca.

4os. - 180 PLN/os
5-8 os. - 170 PLN/os
9 i więcej - 160 PLN/os

Oferta obejmuje:
- transfer na trasie Kraków-Szczawnica-Kraków
- asysta pilota bądź kierowca z branży turystycznej
- bilety na Rafting

Zamknij
Wieliczka Kopalnia Soli
WIELICZKA KOPALNIA SOLI (minimum 2 osoby)

O randze turystycznej Wieliczki decyduje obecność na jej terenie kopalni soli wpisanej we wrześniu 1978 r. na Pierwszą Światową Listę Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Podziemna trasa turystyczna stanowi najważniejszy produkt turystyczny Wieliczki. Znana na calym swiecie podziemna Trasa Turystyczna wielickiej kopalni, powstala na przelomnie XVIII i XIX wieku. Ok. milion turystów rocznie zwiedza ok. 3 km trasy skladajacej sie z 20 komór, polozonych na glebokosciach od 64 do 135 metrów.

2-4 os. - 125 PLN/os
5-8 os. - 115 PLN/os
9 i więcej - 105 PLN/os

Oferta obejmuje :
- transfer na trasie Kraków -Wieliczka- Kraków
- asysta pilota bądź kierowca z branży turystycznej
- bilety wstępu na zwiedzanie Kopalni z przewodnikiem

Zamknij
Zwiedzanie meleksami
ZWIEDZANIE MIASTA MELEKSAMI (minimum 2 osoby)

Dla osób ceniących fachową obsługę oraz wygodę oferujemy zwiedzanie miasta pojazdami elektrycznymi. wyposażonymi w system audio-przewodniczy wielojęzykowy. Pojazdy posiadają ochronne zasłonki w razie deszczu . Przejeżdzamy obok najważniejszych pod względem zarówno historycznym jak i kulturalnym, zabytków Krakowa dzięki temu jest okazja obejrzenia ich z bliska . Miejsca często trudne do odkrycia samemu, które koniecznie musisz zobaczyć.

Cena 60 PLN/os

Oferta obejmuje:
- zwiedzanie miasta meleksami 3 godziny
- asysta pilota

Zamknij
Zwiedzanie tramwajem
MIEJSKA WYCIECZKA TRAMWAJEM (minimum 10 osób)

Kraków to miejsce niezwykłe, które koniecznie trzeba odwiedzić. Jedno z niewielu gdzie poczujesz prawdziwą historię splatającą się ze współczesnością. Jest wiele sposobów na zawiedzanie miasta polecamy zwiedzanie prywatnie wynajętym tramwajem gdzie wszystkie najważniejsze zabytki można zaobserwować przez okno i zapoznać się z topografią miasta. Trasa ustalana indywidualnie do preferencji grup.

Cena 1000 PLN za tramwaj i przewodnika

Oferta obejmuje:
- wynajem tramwaju , 4 godziny jazdy zwiedzania
- asysta licencjonowanego przewodnika miejskiego

Zamknij
Zwiedzanie Wawelu
ZWIEDZANIE WAWELU (minimum 4 osoby)

Przez wieki Kraków był siedzibą królewską państwa Polskiego.Wawel to symbol potęgi i kultury oraz miejsce spoczynku wielkich przewódców. Wawel ma też inne, bardziej tajemnicze oblicze a jego atmosfere poznasz osobiście odwiedzając jego tereny. Zwiedzanie Wzgórza Wawelskiego obejmuje wejście do Komnat Królewskich, na Dziedziniec Zamku Królewskiego, do Katedry Wawelskiej z Grobami Królewskimi i Dzwonem Zygmunta.Opieka profesjonalnych przewodników.

4 osoby - 100 PLN/os
5-8 os. - 85 PLN/os.
9 i więcej - 75 PLN/os

Oferta obejmuje:
- zwiedzanie Wawelu czas trwania 2 godziny
- bilety wstępu, licencjonowany przewodnik

Zamknij
Zwiedzanie Zakopanego
ZAKOPANE (min. 2 osoby)

U stóp Tatr, 100 km na południe od Krakowa, leży Zakopane – zimowa stolica Polski i ulubione miejsce wielu turystów. Zimą miasto oferuje świetne warunki narciarskie, a latem – przyciąga miłośników pieszych wędrówek i wszystkich tych, którzy chcieliby wypocząć i nacieszyć się pięknymi widokami.Aby w pełni odczuć nastrój Zakopanego, należy wybrać się na spacer Krupówkami, deptakiem pełnym sklepów, restauracji, herbaciarni, kawiarni i butików.

2-4 os. - 245 PLN/os
5-8 - 240 PLN/os
9 i więcej - 235 PLN/os

Oferta obejmuje:
- transfer na trasie Kraków-Zakopane- Kraków
- program zwiedzania: Gubałówka wjazd, zjazd kolejka, Muzeum Tatrzańskie, Muz Villa Atma , Jaszczurówka, Krupówki, centrum spacer, wliczone wszystkie bilety wstępy oraz bilet kolejki na Gubałówke,
- asysta pilota bądź kierowca z branży turystycznej

Zamknij
Aktywnie
Go karty
GO KARTY (minimum 4 osoby)

Przekonaj się ile da się wycisnąć z go karta o mocy 6.5 koni mechanicznych na torze o długości 0.4 km, pełnym zakrętów i długich prostych. Deszcz nie zepsuje ci zabawy ponieważ tor jest zadaszony. Czy czujesz już tą prędkość?...3..2.1.START!

4os. - 125 PLN/os
5-8 os.- 120 PLN/os
9 i więcej - 115 PLN/os

W cenie:
- transport , asysta pilota kierowca z branży turystycznej
- wynajem toru gokartowego na wyłączność, profesjonalni instruktorzy
- 3 jazdy po 8 minut , 5-6 gokartów do dyspozycji
- butelka szampana dla zwycięzcy

Zamknij
Jazda Konna
JAZDA KONNA (minimum 4 osoby)

Dla odmiany sport na łonie natury polecamy wyprawę na Jazdę Konną. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia estetyczne i wewnętrzne , piękne widoki , świeże powietrze. Pełen relaks i świetna przygoda. Możliwość zorganizowania tradycyjnego wiejskiego posiłku po skończonej jeździe.

4-7os. - 190 PLN/os
8os i więcej - 150 PLN/os

W cenie:
- transport , asysta pilota lub kierowcy z branży
- wynajęcie konia do jazdy na 1 godznię

Zamknij
Jazda terenowa
JAZDA TERENOWA

Nie liczy się tutaj osiągana prędkość, ale umiejętności panowania nad pojazdem, orientacja i precyzja jazdy. Korzystając z tej aktywności będziesz miał okazję prowadzić samochód rajdowy w obecności instruktora, który dodatkowo wyjawi ci techniki jazdy i możliwości tego czterokołowca.

Cena od 600 PLN za auto

W cenie:
- transport, asysta pilota
- wynajem toru off roadowego 2km., instruktor w każdym z pojazdów
- 30 minut jazdy na każdą osobę , 1 samochód terenowy dla 4 osób

Zamknij
Kręgle
KRĘGLE (minimum 10 osób)

Nowoczesne wnętrza, bar w zasięgu ręki to krakowskie centrum gry w kręgle polecamy. W profesjonalnym centrum gry w Kręgle można się zapomnieć w rywalizacji. Miła atmosfera, bar , mnóstwo zabawy, każdy może sprobować swoich sił i wygrac rozgrywki.

Cena 60 PLN za osobę

W cenie:
- transport , asysta pilota,
- 2-3 gry na osobę , 2 piwa na osobe

Zamknij
Paintball
PAINTBALL (minimum 8 osób)

Paintball jest sportem, w którym mogą rywalizować drużyny lub poszczególni zawodnicy. Do gry używa się kulek wypełnionych farbą i specjalnej broni nazywanej markerem. Na teranie Krakowa oferujemy korzystanie z dwóch "boisk" paintballowych, na powietrzu i w budynku.

Cena - 135 PLN/os.

W cenie:
- transport , asysta pilota
- 200 kulek, kombinezon, maska, broń paintballowa, CO2 ,
- wynajem pola paintballowego , profesjonalni instruktorzy

Zamknij
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA

Prawdziwych fanów piłki nożnej nie brakuje dlaczegoby nie zagrać meczu z przyjaciółmi po godzinach pracy. Oferujemy wynajem zarówno małych boisk jak i również pełnowymiarowych boisk dla dużych grup. Zapewniamt wynajęcie boiska na wyłączność , dostęp do szatni, piłke nożną , sędziego. Wasze zadanie to sprowadzić drużyne i wygrac Mecz !

Cena 850 PLN za grupę do 15 osób

W cenie:
- transport, asysta pilota ,
- wynajęcie boiska , szatnia, piłka nożna

Zamknij
Quady
QUADY (minimum 8 osób)

Jazda quadami to połączenie jazdy terenówką z jazdą motocyklem doskonałe wyzwanie dla miłośników motoryzacji. Pojazdy wyposażone są w automatyczną skrzynię biegów, ręczny gaz i hamulec. Jazda odbywa się na odpowiednio do tego przygotowanym torze poprzedzona krótkim instruktarzem.

Cena: 180 PLN/os

W cenie:
- transport, asysta pilota
- wynajem toru o długości 500 m. , instruktorzy
- 25 min. jazdy na osobę, 3-5 quadów do dyspozycji

Zamknij
Rafting na Dunajcu
RAFTING NA DUNAJCU (minimum 5 osób)

Polecamy Rafting na rzece Dunajec. Dzięki obecności profesjonalnych instruktorów i nowoczesnego sprzętu, ty i twoi towarzysze możecie sprawdzić się w tych nietypowych okolicznościach oraz zachwycić się pięknymi widokami górskiej natury Dunajca.

5-7 osób - 235 PLN/os
8 i więcej osób - 200 PLN/os

W cenie:
- transport, asysta pilota ,
- Rafting 2 h przeprawy , 8 osobowe pontony , instruktorzy,
- kamizelki ratunkowe, kaski, wiosła

Zamknij
Rafting Tor Kajakowy
RAFTING TOR KAJAKOWY

Jeśli pragniecie spróbować swoich sił i umiejętności na profesjonalnym torze kajakowym oferujemy wyjazd na tor Krakowskiego Klubu Kajakowego gdzie trenują najlepsi by zmierzyć się z żywiołem. Do dyspozycji 8 osobowe pontony a na każdym z nich instruktor czuwający nad bezpieczeństwem zabawy.

6-8os. - 200 PLN/os
9 i więcej - 180 PLN/os

W cenie:
- transport , asysta pilota lub kierowca z branży. Dostępne od kwietnia do października
- wynajęcie toru 2 h , 8 osobowe pontony, instruktorzy
- kamizelki ratunkowe, kaski, wiosła

Zamknij
Skutery śnieżne
SKUTERY ŚNIEŻNE (minimum 2 osoby)

Przemierzanie tras tatrzańskich dostarczy nie tylko ekstremalnych przeżyć ale i również zapierające dech w piersiach widoki zostaną w pamięci na długo. Zapewniamy nowoczesny sprzęt oraz fachową opiekę doświadczonych instruktorów zapoznających z obsługą skuterów śnieżnych oraz zasadami swobodnego i bezpiecznego poruszania się skuterem.

4 os. - 500 PLN/os
5-7 os. - 440 PLN/os
8 i więcej os. - 380 PLN/os

W cenie:
- transport, asysta pilota lub kierowca z branży,
- instruktorzy, kaski ochronne, gogle

Jednogodzinna wycieczka skuterem. Dostępne tylko w zimie.

Zamknij
Strzelanie do Rzutek
STRZELANIE DO RZUTEK (minimum 2 osoby)

Strzelanie odbywa się na specjalnie wyznaczonym terenie gdzie odbywają się profesjonalne zawody strzeleckie Doświadczeni instruktorzy zadbają by zapoznać Was z tajnikami celowania i mistrzowskiego ustrzeliwania latających talerzy! Liczy się tu precyzja i refleks.

2-4 os. - cena 190 PLN/os.
5-7 os. - cena 180 PLN/os.
8 i więcej os. - cena 165 PLN/os.

W cenie:
- transport , asysta pilota
- wynajem strzelnicy , profesjonalni instruktorzy
- 20 strzałów na osobę, słuchawki ochronne

Zamknij
Strzelnica
STRZELNICA (minimum 2 osoby)

Każdy z uczestników będzie miał możliwość strzelań z kliku różnych typów broni palnej Zapewniamy profesjonalną obsługę instruktorską i bezpieczną zabawę, mocne wrażenia gratis Jeśli ty i twoi towarzysze poczujecie "zew krwi" zorganizujemy dla was turniej i wyłonimy najlepszego.

2-4 osoby 210 PLN/os
5-7 osób 175 PLN/os
8 i wiecej 180 PLN/os

W cenie:
- transport, asysta pilota lub kierowca z branży
- wynajem strzelnicy na wyłączność, profesjonalni instruktorzy
- Pakiet: 15 strzałów z Glock 9mm, 15 strzałów CZ '22

Zamknij
Strzelnica Kalashnikov
STRZELANIE Z KALASHNIKOVA (minimum 2 osoby)

Każdy z uczestników będzie miał możliwość strzelać z najsłynniejszej z broni - Kałasznikowa AK 47. Dodatkowo będzie można wypróbować innych rodzajów broni, jtakich jak np. Glauberyt - broń polskich jednostek specjalnych czy Glock i dający ci poznać co to siła odstrzału Shotgun.

2-4 os. 385 PLN/os
5-7 os. 330 PLN/os
8 i więcej 240 PLN/os

W cenie:
- transport , asysta pilota lub kierowcy z branży
- wynajem strzelnicy na wyłączność, profesjonalni instruktorzy
- pakiet: 15 naboi Kalashnikow, 20 naboi Glaberyt-polski UZI,15 naboi Glock 9mm, 3 naboje Shotgun

Zamknij
Zorbing
ZORBING

Gdy brak pomysłów na ciekawe popołudnie polecamy przygode z Zorba kulą tego przeżycia nie zapomnicie długo. Tor specjalnie przygotowany po którym toczy się kula z pasażerami kończy się spadkiem do Kryspinowskiego jeziora co czyni to jeszcze bardziej atrakcyjnym - bez obawy instruktorzy czuwają nad bezpieczeństwem.

Cena - 1500 PLN

W cenie:
- transport , asysta pilota
- wynajęcie Zorba kuli na 1 godz , profesjonalny tor , instruktorzy

Zamknij
Transfery
Katowice transfer lotniskowy
KATOWICE TRANSFER LOTNISKOWY (minimum 4 osoby)

Transfer lotniskowy prywatnym luksusowym minibusem z klimatyzacją. Czas trwania przejazdu z lotniska Katowice Pyrzowice do centrum Krakowa około 90 min uwarunkowany sytuacją na drodze. Z nami trafisz szybko i bezpiecznie pod wskazany adres.

4-7 os. - 100 PLN/os.
8-i wiecej os. - 80 PLN/os

Oferta obejmuje:
- prywatny transfer na trasie Katowice Pyrzowice - Kraków

Zamknij
Kraków transfer lotniskowy
KRAKOW TRANSFER LOTNISKOWY

Transfer lotniskowy prywatnym luksusowym minibusem z klimatyzacją. Czas trwania przejazdu z lotniska Kraków Balice do centrum Krakowa około 25 min uwarunkowany od warunków na drodze. Z nami szybko i bezpiecznie trafisz pod wskazany adres.

Cena od 70 PLN

Oferta obejmuje :
- transfer na trasie Kraków Balice- Kraków centrum

Zamknij
Limuzyna transfer
LIMUZYNA TRANSFER LOTNISKOWY

Oferujemy transfery lotniskowe luksusową Limuzyną Lincoln Towncart mieszczącą 8 osób - butelka szampana gratis już na was czeka . Obsługujemy transfery lotniskowe z Krakowa i Katowic do centrum Krakowa pod wskazany adres. Z nami dotrzesz wszędzie bezpiecznie i z klasą.

Oferta obejmuje:
- transfer na trasie Kraków Balice - Kraków centrum
- transfery na trasie Katowice Pyrzowice - Kraków centrum
- asysta pilota bądź kierowca z branży turystycznej

Zamknij
Transfery dowolna destynacja
TRANSFERY DOWOLNA DESTYNACJA

Oferujemy luksusowe transfery wybranym środkniem lokomocji . Do dyspozycji wynajem autobusu, minibusa, minivana, samochodu, limuzyny. Transfer do wybranej przez Państwa destynacji. Pojazdy wyposażone w klimatyzacje obsługiwane przez doświadczonych kierowców. Bezpieczeństwo podróży gwarantowane.

Oferta obejmuje:
- transfery na zapytanie dowolna destynacja
- luksusowe pojazdy , kierowcy z branży turystycznej

Zamknij
Zabawa
Impreza w autobusie
IMPREZA W AUTOBUSIE

Prywatna impreza w luksusowym disco autobusie to doskonały początek wieczoru. Odnoszący sukcesy autobus imprezowy to coś dla każdego kto lubi zabawę w nietypowyh wnętrzach. Autobus mieści do 35 osób. Luksusowy wystrój , sofy, profesjonalny audiosystem, Lcd tv , karaoke system , minibarek czego można chcieć więcej.

Cena: od 1300 PLN za wynajęcie busa

W cenie :
- wynajęcie autobusu na wyłączność na 2h
- można przynieść własny alkohol

Zamknij
Impreza w tramwaju
IMPREZA W TRAMWAJU (minimum 10 osób)

Wieczorne szaleństwa klubowe można rozpocząć od imprezy w prywatnie wynajętym, ekskluzywnym tramwaju- salonce. Podczas podróży trasami miejskimi można podziwiać uroki miasta, wygodnie rozsiadając się na wygodnych sofach i fotelach lub bawić się w rytm muzyki serwowanej przez pokładowy system nagłaśniający z monitorami LCD.

W cenie:
- muzyka , - bar piwny w tramwaju,
- wynajęcie tramwaju na 1,5 godziny
- opcjonalnie degustacja wódki bądź występ striptizerki
- Cena od 1100 PLN

Zamknij
Strip Klub wejście
STRIP KLUB WEJŚCIE

Wypad do eleganckiego strip clubu z klasą- dlaczego nie. W eleganckich wnętrzach przy dobrym trunku zawsze miło spędzić czas w towarzystwie sympatycznych dam. Występy na scenie przykuwają wzrok. To nie jest żadne wykroczenie Panowie!

Cena - 30PLN/os

W cenie:
- bilet wstępu do strip clubu
- rezerwacja stolika

Zamknij
Tour po pubach
TOUR PO PUBACH (min. 4 osoby)

W Krakowie na Rynku Głównym i w jego okolicach znajduje sie tysiące pubów w różnym stylu. Wybór należy do Ciebie. Wyruszając na wyprawe z nami lokalna pilotka pokaże wam Kraków nocą i odkryje przed wami miejsca w których zabawa kończy się dopiero nad ranem.

4-8 os - 60 PLN/os
9 i więcej os.- 50 PLN/os

W cenie:
- asysta pilota, 4 godziny oprowadzania po krakowskich pubach,
- wstęp do Strip clubu gratis

Zamknij
Walki w oleju
WALKI W OLEJU (minimum 6 osób)

Aby dodać szczypty pieprzu do wieczornego wypadu polecamy wypad na pokaz inspirujących walk w oleju. Występ organizowany jest w prywatnie wynajętej sali barowej w centrum miasta . Podczas obserwowania występu serwujemy zimne piwo dla ochłodzenia emocji i ostudzenia atmosfery. A może Ty chcesz wskoczyć i zawalczyć o zwycięstwo.

Cena od 140 PLN/os

W cenie :
- prywatny występ Walki w oleju, 2 piwa na osobe
- sala barowa w centrum, asysta pilota

Zamknij
Zwiedzanie limuzyną
LIMUZYNA MIEJSKA WYCIECZKA

Aby wprowadzić trochę luksusu na wieczorny wypad polecamy wynajęcie limuzyny by przy lejącym się szampanie podziwiać miasto nocą - a może czas umili towarzystwo miłych pań na życzenie. Luksusowe wnętrze Limuzyny mieści na pokładzie do 8 osób , jazda po mieście trasa dostosowana do życzeń klienta.

W cenie:
- wynajęcie limuzyny na 1 h, jazda po mieście
- butelka szampana

Zamknij
Pakiety
Pakiet imprezowy
PAKIET IMPREZOWY (minimum 6 osób)

Pakiet imprezowy :
- Party Tram
- rezerwacja stolików w Roosterze
- rezerwacja sotlików w Browarze
- rejs po barach
- wejscie do Strip Clubu
- wejście do Dance Clubu
- asysta lokalnego pilota

* opcjonalnie rezerwacja zakwaterowania

Zamknij
Pakiet pikantny
PAKIET PIKANTNY (minimum 6 osób)

Pakiet ostry obejmuje :
- Oil show
- rezerwacja stolików w Roosterze
- rezerwacja sotlików w Borwarze
- rejs po barach
- wejscie do Strip Clubu
- wejście do Dance Clubu
- asysta lokalnego pilota

* opcjonalnie rezerwacja zakwaterowania

Zamknij
Pakiet podstawowy
PAKIET PODSTAWOWY (minimum 6 osób)

Pakiet podstawowy obejmuje :
- rezerwacja stolików w Roosterze
- rezerwacja sotlików w Browarze
- rejs po barach
- wejscie do Strip Clubu
- wejście do Dance Clubu
- asysta lokalnego pilota

* opcjonalnie rezerwacja zakwaterowania

Zamknij
Pakiet wodny
PAKIET WODNY (minimum 6 osób)

Pakiet Wodny obejmuje :
- Rafting
- rezerwacja stolików w Roosterze
- rezerwacja sotlików w Browarze
- rejs po barach
- wejscie do Strip Clubu
- wejście do Dance Clubu
- asysta lokalnego pilota

* opcjonalnie rezerwacja zakwaterowania

Zamknij
Pakiet wystrzałowy
PAKIET WYSTRZAŁOWY (minimum 6 osób)

Pakiet strzelniczy obejmuje :
- Strzelanie
- rezerwacja stolików w Roosterze
- rezerwacja sotlików w Browarze
- rejs po barach
- wejscie do Strip Clubu
- wejście do Dance Clubu
- asysta lokalnego pilota

* opcjonalnie rezerwacja zakwaterowania

Zamknij
Pakiet wyścigowy
PAKIET WYŚCIGOWY (minimum 6 osób)

Wyścigowy pakiet obejmuje:
- Go karty
- rezerwacja stolików w Roosterze
- rezerwacja sotlików w Browarze
- rejs po barach
- wejscie do Strip Clubu
- wejście do Dance Clubu
- asysta lokalnego pilota

* opcjonalnie rezerwacja zakwaterowania

Zamknij
Imię i nazwisko:
Dodatkowe informację:
Email:
Data przyjazdu:
  nieustalona
Ilość osób:

Największa baza noclegów w Krakowie:

Opinie Noclegi Kraków

Popularne noclegi

2. Odkryj Krakow  (Apartamenty)
3. 24GuestHouse  (Pensjonat)
6. Aleje 28  (Hostel)
7. Art-Mont  (Pensjonat)
10. Delta *** (Hotel)
Noclegi Kraków | Oferty Specjane Promocje

Oferty specjalne